Zoeken
Werken

Kom langs op 4 april

Sius is actief in de hele Achterhoek. We bieden ondersteuning aan mensen met een beperking. Sius heeft locaties om te wonen, werken en voor activiteiten. En we bieden ook ondersteuning thuis. Wil je meer weten over de ondersteuning die we bieden en/of leren of werken bij Sius? Kom dan langs op donderdag 4 april van 16.30 tot 18.30 uur op het kantoor in Groenlo!

Ontdek onze doelgroepen!

Volwassenen

  • Ondersteuning thuis en in de gezinssituatie.
  • Tijdelijk wonen met begeleiding en behandeling op een woonlocatie voor jeugd met een licht verstandelijke beperking (LVB) en/of gedragsproblematiek.
  • Begeleiding bij werken, activiteiten en vrije tijd.
  • Psychologisch onderzoek, behandeling en advies

Jeugd

  • Ondersteuning bij een (licht) verstandelijke beperking thuis of op een woonlocatie
  • Ondersteuning bij autisme thuis of op een woonlocatie.
  • Ondersteuning bij niet-aangeboren hersenletsel (NAH) of bij een (ernstig) meervoudige beperking (EMB) thuis of op een woonlocatie.
  • Begeleiding bij werken, activiteiten en vrije tijd.
  • Psychologisch onderzoek, behandeling en advies.

Kom een kopje koffie drinken

Kom onder het genot van een kopje koffie, dan vertellen we je graag meer over Sius. Of je nu nieuwsgierig bent naar (vrijwilligers)werk of gewoon meer wilt weten over de ondersteuning die we thuis bieden of op onze locaties, iedereen is welkom! Dus zet 4 apil in je agenda! We ontvangen je graag aan de Oude Winterswijkseweg 1.

___________________________________________________________________

Bedrijfspresentaties

Boeiende verhalen en bedrijfspresentaties in de Achterhoek! Laat je inspireren door de artikelen en- of praktijkverhalen van Achterhoekse ondernemers via //www.helemaalachterhoek.nl/category/werken-in-de-achterhoek/bedrijfspresentaties/.

Verder lezen